Оголошується конкурс концептів феміністичних календарів-коміксів.

Щодня і повсюдно дівчатка, дівчата та жінки стикаються з гендерною дискримінацією в навчанні, на ринку праці та в інших сферах життя. Протидіє цій разючій несправедливості фемінізм. Та попри це більшість уникає цього слова, як чогось страшного і незрозумілого.

Для популяризації фемінізму та розповсюдження інформації про рух в рамках проєкту #фемфлешка оголошується конкурс концептів на феміністичний календар-комікс на 2022 рік.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Будь-хто, хто має ідею концепту феміністичного календаря-коміксу. Навіть, якщо ви не вмієте малювати, опишіть свою ідею і, у разі перемоги вашої концепції, ми залучимо ілюстраторку/ілюстратора для втілення вашої ідеї у життя.

Для участі потрібно:

  • Прописати концепцію феміністичного календаря-коміксу на 2022 рік з описом ідеї концепції та описом історій, які супроводжуватимуть кожен місяць.
  • За можливості зробити кілька візуалізацій коміксів.
  • Надіслати концепцію та зображення (якщо вони є) на пошту viszapyt@gmail.com з темою листа «Концепт феміністичного календаря-коміксу» та інформацію про себе (прізвище та ім’я, чим займаєтеся, контактний номер телефону).

Дедлайн:

Термін подачі заявок до 21 вересня 2021 року включно.

Підведення підсумків конкурсу:

Після завершення збору заявок з концепціями феміністичних календарів-коміксів експертне журі обере найкращу ідею для подальшого втілення.

Концепція переможниці/переможця буде надрукована, розтиражована, в тому числі і  серед депутаток різних рівнів територіальних громад України. 

А авторки/автори трьох найкращих концепцій коміксів отримають грошові призи у розмірі 2500, 1500 і 1000 грн.

З нетерпінням чекаємо на ваші концепції.

Фемінь.

Конкурс проводиться в рамках проєкту #фемфлешка Вінницькою громадською організацію “Інформаційно-просвітницький центр “ВІСЬ” за підтримки  Уряду Канади в рамках проекту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ВІСЬ”. Інформація, що буде представлена у календарі, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.