Феменкемп 2020 завершився і вже можна осмислити як багато і круто працювали наші учасниці . Восьмиденна  інтенсивна, просто посекундна  програма попри  тиск  карантину. Хоча, багато хто з дівчат встигли і на парочку вершин зробити сходження .
Звісно ми могли здійснити феменкемп лиш завдяки сестринству та феміністичній солідарності.

Вперше за чотирьохрічну історію феменкемпів майже всі тренінги та воркшопи проводили випускниці попередніх кемпів .  Яня , Настя, Тіна, Наргіза, Ярина, Васіліса, ви просто шалено круті! Вперше проекти, які готувалися, були з акцентом на онлайнактивізм, спасибі Таї Герасімовій за наставництво.

І  як завжди ми були разом і ми відчували підтримку одна одної. Починали день з фемтанцю і фемказки, щоранку отримували мегакруті фотозвіти від «домашніх» груп. Писали листи до «канонічних» феміністок і тих, хто лиш починають своє життя у фемінізмі.

Ми багато дискутували і говорили про бодіпозитив та екофемінізм, соломандрівки та анархо_інтерсекційний_радикальний … фемінізм, мали тренінгові сесії на теми СОГІ та протидію сексизму, розмишляли про мізогінію  та мали супер сесії з феміністичної самооборони з  Брюсселю  від Ірен  Зайлінгер . Непросто було на тренінгах з протидії насильству, та разом з Мартою Чумало ми працювали над цим. Аня Довгопол провела для нас лекцію з історії фемінізму.

Практикували як опанувати стрес та пізнавали себе на психологічних групах. Ми думали…багато…і може то часом збурхувало  і мислі  бурлили як гірська річка поряд з готелем, а часом втишувалося , бо головне, що було на #феменкемп2020 це прийняття, абсолютне кожної кожною учасницею.

Феменкемп 2020 в історії – учасниці від 10 до 55 років… супердівчата, багато онлайну, заходів безпеки і вимог дистанціюватися , але з тим ще більше тепла і підтримки. Вдячність кожній. Ми це зробили попри всі стихії. Ми тепер є одна в одної.

А за хештегом  #феменкемп2020  у ФБ  на Інстаграм сторінці   @ngo_vis_vin ви зможете подивитися інтереснючі світлини і почитати відгуки учасниць кемпу … приходьте,

фемінь, сестри!  

 

#феменкемп2020  організовано Вінницькою ГО “ВІСЬ” у партнерстві  та за підтримки   ГО “Центр “Жіночі перспективи”, Фонду ім. Г.Бьолля в Україні та за кошт нагороди “With and for girls”