ГО «ВІСЬ», який очолює Світлана Дубина, стала однією з 25 номінантів міжнародної премії «With and for Girls». Її отримують організації, які опікуються питаннями захисту прав дівчат та жінок. Відзнака світового рівня стала гарним подарунком до десятиріччя діяльності громадської організації. Цього року на її отримання було номіновано понад 150 місцевих ГО з різних країн світу. Перевага надавалася тим, які демонструють силу організацій місцевого рівня і підтримують лідерство дівчат та жінок у місцевих громадах задля якісних зміни.

«Це лише другий випадок, коли всесвітня організації «Stars Foundation» відзначає діяльність українців. У 2016 році її отримала молодіжна громадська організація «Паритет», а тепер – ми і це дуже почесне визнання, адже щороку конкурсний комітет моніторить сотні організацій по всьому світові, вивчає їх діяльність, проекти результати. Зазвичай аналізується діяльність щодо захисту дівчат-студенток, вразливих категорій, активність організації та її результати. Дуже приємно, що нас помітили й оцінили», – зізнається Світлана.

За історію всесвітня організації «Stars Foundation», гранти від суспільства «With Girls and for Girls» були присуджені організаціям у п’яти регіонах – в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в Європі та Центральній Азії, у субекваторіальній Африці, Північній і Південній Америці, країнах Карибського басейну, на Близькому Сході та в Північній Африці. «Stars Foundation» відзначає нагородою видатні місцеві неурядові організації (НУО), які ведуть діяльність щодо поліпшення добробуту і життєвих шансів дітей, дівчат і жінок.
Текст Олеся Шуткевич
https://m.day.kyiv.ua/uk/news/200120-vinnycka-gromadska-organizaciya-otrymala-mizhnarodnu-premiyu-za-zahyst-prav-divchat-i?fbclid=IwAR2GHfG33h9kydTaVFbuxMZmbCOZthrJwUZTMJDiItfIUlbhST4yfCkSA8k