Вранці дивишся у вікно, а там чомусь нема гір… і не чутно як бурлить річка… дивно… і трохи сумно.І за сніданком нема тридцятитрьох “доброранків” ех… Завершився наш #феменкемп2019 Багато читаємо відгуків… респектно, зворушливо і тема для роздумів. Одне зрозуміло чітко – феменкемп – простір який варто створювати! Зараз подяки. Бо третій в історії кемп реально відбувся тому, що нас підтримали Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine , Центр “Жіночі перспективи” (завдяки коштам, наданим #SigridRausingTrust), National Democratic Institute і спільнокошт #підсоблюФеменкемпу Спасибі!
Цьогоріч були підготовлені візуальні феміністичні фото-проекти, а також групи учасниць створили вражаючі перформенси.
Серед тем та дискусій були обговорені теми “Фемінізм та екоактивізм”,”Історія фемінізму”,” “Гендерно-зумовлене насильство”, “Інструменти ідентифікації та протидії дискримінації та сексизму”, “Візуалізація у фемактивізмі”, Феміністична аргументація, “Протидія насильству з позиції свідків”, “Згода та протидія сексуальному насильству”, перегляди феміністичних короткометражних фільмів, дискусії “Фемінізм та релігія”, “Репродуктивні права та інституційне насильство”, “Сексизм у рекламі та ЗМІ”… У цьому році презентації та воркшопи підготували і наші минулорічні випускниці.
Вечорами працювали психологічні групи. Було багато всього окрім вільного часу))) але цього не обіцяли і… ))) не обіцяємо на майбутнє. Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund оголосив для випускниць #феменкемп2019 конкурс проектів. Тренерки кемпу готові до консультування та підтримки .
Отже, далі буде…
Вдячні усім залученим та вже плануємо #феменкемп2020
Світлана ДубинаМарта Чумало , Halyna Fedkovych Roksolana Potsyurko Daria Andrieieva у нас була класна тренерська команда.