Дівчата для дівчат – саме так позиціонуємо чат-ботиню, яку ми запустили завдяки активісткам та випускницям феменкемпів різних років.

#sistersbot задумувався для дівчат – випускниць інтернатних закладів, але вже під час тестування стало зрозуміло, що він може бути корисним для більш широкої аудиторії.

Проєкт був реалізований у рамках програми мінігрантів від організації «Жіночі перспективи». Спершу його задумували як тренінгову програму для підтримки дівчат з інтернатних закладів. Та через карантинні обмеження довелося відмовитися від офлайнових заходів і адаптувати інформацію та переформатувати програму в телеграм-бот. Тепер до цього ресурсу мають можливість долучитися не лише вихованки інтернатних закладів, але й усі охочі дівчата та дівчатка, і не лише вони.

Переходьте за посиланням, або вписуйте в пошук @Sistersstrawbot і ви отримаєте купу різноманітної інформації від “особистих кордонів” до “що подивитися ввечері” 🙂

В чат-ботині зібралися справжні подружки, тож пошук нагадуватиме дружню розмову. Маша, Даша, Саша, Катя, Соня та Чіта розкажуть про фінансову грамотність, протидію насильству, сексуальність, перший похід до гінекологині\а, корисні контакти та документи, та навіть про смачну їжу і класні книжки та фільми. Крім того, в Sisters` bot є класний стікер-пак 🙂

Інформація періодично оновлюється і доповнюється.